Love Отзывы - LoveSvit.com

Если вы хотите поделиться своим жизненным опытом с другими людьми, которые также как и Вы пришли на этот сайт, чтобы встретиться со своей второй половинкой. Или высказать свое мнение по знакомства на сайте www.lovesvit.com

Мы благодарны Вам за Ваши отзывы. Мы совершенствуемся для Вас! 

Все Ваши отзывы, предложения и вопросы присылайте на e-mail: info@lovesvit.com

Напоминаем! Все Ваши отзывы публикуются в соответствии с правилами сайта, а именно отзывы оскорбительного характера и с использованием ненормативной лексики, а также отзывы рекламного характера - не публикуются!.  

 

Love.Отзывы
alteSvit.com
  • Іван

    На сайті я був зареєстрований і активований 1 рік 5 місяців, шукав дівчину своєї мрії, в лідерах побачив нову дівчину і зразу розпочав з нею переписку, так склалося, що мене відправили у відрядження у Київ, і дівчину післала фірма на курси у Київ, трохи переписувалися, почали спілкуватися по телефону і зустрілися в Києві, самі родом зі Львова, а доля нас звела у Києві !!! Разом гуляли по вечірньому Києву, а по приїзді у Львів вирішили одружитися, скоро ми станемо на рушничок щастя. Я вдячний адміністрації сайту Академії Сім’ї «Дві Зірки», що допогли мені зустрітися з моєю другою половинкою.
    Коли я переписувався з дівчатами з сайту, мене часто запитували «Чи я вірю, що на сайті знайду свою кохану?», скажу правду – вірив, передивлявся анкети, дивився на нових лідерів, Віпів і як бачите, зараз я вже не один. По натурі я спокійний, і мені важко було на вулиці, чи в іншому місці першому підійти до дівчини, щоб познайомитися, на цьому сайті, я писав перший, бо знав, що якщо і відмовить дівчина, то буде інша, якій я сподобаюся, а вона мені. Дівчата писали до мене і я їм всім вдячний за листи, вони допомагали мені ставати більш відкритим для спілкування.
    На сайті, я нікому нічим не зобов’язаний, перекинувся парома фразами, бачив, що людина мені не підходить, переставав спілкуватися, на побачені, розійтися не так просто, із-за пристойності зустрічаєшся і бачиш, як страждає людина, яка не підійшла. На сайті, розійтися набагато простіше. Сайт економив мій час, я міг спілкуватися, коли був вільний.
    Я хочу побажати всім хлопцям і дівчатам на сайті зустріти свого супутника життя.

Оценка: 1 (1 голос)
Отзыв опубликован: пятница, 20 марта, 2015 - 20:40
просмотров 1,737