Love Отзывы - LoveSvit.com

Если вы хотите поделиться своим жизненным опытом с другими людьми, которые также как и Вы пришли на этот сайт, чтобы встретиться со своей второй половинкой. Или высказать свое мнение по знакомства на сайте www.lovesvit.com

Мы благодарны Вам за Ваши отзывы. Мы совершенствуемся для Вас! 

Все Ваши отзывы, предложения и вопросы присылайте на e-mail: info@lovesvit.com

Напоминаем! Все Ваши отзывы публикуются в соответствии с правилами сайта, а именно отзывы оскорбительного характера и с использованием ненормативной лексики, а также отзывы рекламного характера - не публикуются!.  

 

Love.Отзывы
  • Віра

    Для того, щоб бути щасливим в шлюбі , потрібно цього дуже захотіти. А почати потрібно з того, що шукати саме таку ж половинку, Цінності мають співпадати.

Зоряна Дуосідера

Погоджуюся з Вами п.Віра - Дві Половинки, це перш за все однодумці по життю, де двоє людей - чоловік і жінка взялися за руки і пішли по життю разом, будуючи його, поважаючи думку і свою, і чужу, жити так, щоб жити щасливо в парі, поважаючи всіх, хто є поряд з Вами. Коли Ви щасливі - ви зробите щасливих, хто біля вас, коли Ви нещасливі, зробите нещасливими ваших близьких, станьте щасливими,  і все довкола набере барв веселки, тоді Ви дійсно усміхнетеся щастям для своїх рідних, для близьких вам людей, а в свою чергу близькі вам люди передадуть ваш позитив іншим людям, так ми ставши самі щасливими, зробимо щасливих і інших людей. Я БАЖАЮ ВАМ ЩАСТЯ, Я БАЖАЮ ВАМ ЛЮБОВІ І УСМІШОК ВІД РІДНИХ.

Оценка: 3.5 (голосов 2)
Отзыв опубликован: пятница, 20 марта, 2015 - 21:03
просмотров 1,390