Назад
 Отношения, Знакомства

Розлучаємося - сходимося
Розлучаємося - сходимося id183469750

Чи варто повертатися ?

Коли моя подруга вирішила повернутися до свого колишнього хлопця, знайомі скептично хитали головами: люди не міняються, тим більше, за кілька місяців. Але вона була щаслива: адже він сам прийшов, просив, обіцяв, каявся у помилках ...

Для остаточного розриву треба було трохи часу. Реанімація відносин виявилася болючою, зате показала: в одну річку двічі не ввійти.
Як знайти свою другу половинку на LoveSvit
Як знайти свою другу половинку на LoveSvit id1912367384

 Як знайти свою другу половинку

    Посмішка є ознакою, що з людиною можна будувати відносини. Як знайти свою людину - того чи ту, з ким захочеться жити багато років, прокидатися щоранку, триматися разом за руки і знати, що це тобі найближча людина?

    Перше -

це повірити, що така людина є, що тобі таке диво потрібно і тобі варто таку людину шукати.

    Друге -

почати активний пошук. У цьому ми вам допоможемо. У нас є велика база даних жінок і чоловіків, які можливо вас вже чекають.

    Третє -

шукати того, кого тобі треба, підходящу тобі людину.
Знайомства Львів. Обіцяв, але пропав ...
Знайомства Львів. Обіцяв, але пропав ...

На сайті Міжнародних Знайомств  LoveSvit  є дуже багато дівчат  зі Львова, які звертаються до нас з подібним питанням :

" Переписувалися, ніби все добре і все..., Що сталося і чого він не пише ?". Були випадки, що були і зустрічі, був відмінно проведений час, побажали один одному "на добраніч" , а він обіцяв подзвонити. І - не подзвонив...

Чому? Що ж Ви йому такого сказали, що відштовхнуло його? Може бути, він не в захваті від Вашої зачіски або одягу? Або Ваша фігура йому не сподобалася? Або вміння спілкуватися? Що ж з Вами не так? Ви напевно замучили себе цими питаннями.
Як стати ідеальною дружиною: прості кроки
Як стати ідеальною дружиною: прості кроки

Уникай погане

Деяким жінкам важче уникнути згубних для чоловіка рішень, деяким - майже неможливо піти на компроміс без утрати своєї гордості. Однак, якщо ти намагаєшся дізнатися, як стати ідеальною дружиною, тобі потрібно боротися з собою, щоб негатив, який іде від тебе, не поглинав твого чоловіка.
Знайомства. Щаслива Анкета на LoveSvit
Знайомства. Щаслива Анкета на LoveSvit id17954318

Основні правила заповнення Вашої успішної Анкети на LoveSvit.com

А, Ви знаєте, що переважну більшість Користувачів сайту знайомств ЛовеСвіт представляють, успішні, одинокі чоловіки, які шукають собі пару.

Тому жінці, в якійсь мірі легше привервернути до себе увагу.
Багатий чоловік для рівного шлюбу
Багатий чоловік для рівного шлюбу

Шукаю багатого чоловіка для рівного шлюбу.

Наскільки важлива забезпеченість партнера для побудови серйозних відносин?
Моя стаття присвячена освіченим і успішним жінкам, яких в Україні стає все більше і більше, і які шукають рівного партнера для створення щасливого шлюбу.
Початок стосунків: яких тем варто уникати в розмові?
Початок стосунків: яких тем варто уникати в розмові?

На початку стосунків ви обидва придивляєтеся один до одного, ніби "прощупуєте", чи дізнаєтеся трохи краще. Саме в цей період ти можеш зробити чимало помилок, оскільки ти ще не знаєш людину досить добре, не знаєш , що його може образити, а образ в таких початкових стосунках краще уникати.

- Твої колишні.
Моя Удача на сайте LoveSvit.com
Моя Удача на сайте LoveSvit.com id1670190726

Ваш удачный профиль

 
В процессе поиска партнера в интернете, возникновение интереса у Вашего собеседника к Вам во многом определяется первым впечатлением. Заинтересовался ли кандидат, чувствует ли он симпатию к Вам, вступит ли он с Вами в контакт? Если Ваш профиль не убедителен, то человек быстро перейдет на другой, а о Вас он возможно забудет. Но все же, как можно привлечь к себе внимание Вашего потенциального собеседника? Будьте открыты, и покажите почему с Вами интересно поближе познакомиться.
Помните, благодаря содержательному профилю Вы привлечете большее внимание.
Отношения в интернете, правильный ли это выбор?
Отношения в интернете, правильный ли это выбор? id304507114

Знакомства онлайн бесплатно обрели широкую популярность у современного человека. Сегодня завязывать новые отношение с помощью интернета предпочитают не только молодые люди, но и более старшего возраста и самых возрастных групп. Конечно, преимущества такого вида знакомств наглядны – это доступно, удобно и легко. Познакомиться с любым понравившимся человеком в сети можно без особых проблем. Служба знакомств не дает гарантий на успешность вашего общения. Также никто не обещает вам защиту от разочарований и потерь. Однако стремиться к лучшему все-таки стоит.
Замуж с ребенком
Замуж с ребенком

Как выйти замуж с ребенком:

Верьте в то, что вы достойны любви

Неважно, почему вы остались одна с ребенком на руках, важно, что вы еще встретите того человека, который вас полюбит и будет готов принять вашего ребенка. Если вас оставил бывший возлюбленный, не позволяйте прошлому отравить ваше будущее и настроить против мужчин. В мире много хороших и достойных мужчин, способных стать хорошим мужем и любящим отцом.
Побачення з хлопцем/чоловіком, прості поради та відмінний результат
Побачення з хлопцем/чоловіком, прості поради та відмінний результат id2007580779

Якщо хлопець наполегливий, він обов’язково доб’ється того …

чого хочуть дівчата, а тому, йдучи на перше побачення, надайте всю ініціативу вашому супутнику.

Не варто показувати своє невдоволення з приводу обраного ним місця або часу. Якщо навіть ви йдете в кіно на фільм, який ви вже бачили, але який подобається йому, то краще зробити вигляд, що ви все життя мріяли його подивитися. Не варто поводитися як феміністка, намагаючись скрізь платити — це принизить юнака, і він перестане відчувати себе головним у ваших відносинах.
Наши странности
Наши странности id496384470

Размышления...о наших странностях...
• Мы говорим: "Это — не главное", когда знаем, что у нас нет иного выбора, как примириться.
• Мы говорим: "Я не поднимал трубку, потому что был занят", когда нам стыдно признаться в том, что слышать этот голос больше не доставляет нам радости.
• Мы говорим: "Мне от тебя больше ничего не надо", когда не можем получишь то, что хотим.
• Мы говорим: "Здесь холодно", когда нам необходимо чье-нибудь прикосновение.
• Мы говорим: " Мне незачем больше жить", когда хотим, чтобы нас разубедили в этом.Страницы