Правила сайту

Угода про надання послуг,

Правила користування сайтом "LoveSvit” .

Ласкаво просимо на сайт  "LoveSvit” «LoveSvit», інтернет-ресурс, який допоможе Вам  познайомитися, спілкуватися, щоб створити щасливу, гармонійну сім'ю. Сайт https://lovesvit.com     (далі – Сайт), який обслуговується Головним Адміністратором  Сайту https://lovesvit.com    - (далі — «Головний Адміністратор»),між Адміністратором і фізичною особою (далі — «Користувач»).
Ця Угода є публічною офертою Сайту https://lovesvit.com.
 
Реєстрація Користувача на Сайті https://lovesvit.com підтверджує приєднання його до цієї Угоди.
 

Користувач, приймаючи дану Угоду:

1. Підтверджує, що ознайомився з умовами цієї Угоди. 

1.1. Це сайт культурних, врівноважених та адекватних знайомств. 
1.2. Напрямок сайту - гетеро орієнтаційний, тобто забороняється вести переписку дівчат/жінкам з дівчатами/жінками і хлопців/чоловіків з хлопцями/чоловіками.

2. Гарантує, що його/її вік від 18 років.
3. Несе особисту відповідальність за зміст будь-якого виду інформації та матеріалів, опублікованих ним/нею на Сайті, за збереження і конфіденційність даних, необхідних для його/її авторизації на Сайті.
4. Час перебування на Сайті згідно вибраних Вами послуг - активація Вашої анкети і послуг Пакетів.

4.1. Якщо Користувач вибрав Активацію на сайті lovesvit.com терміном на 1 місяць, 6 місяців, на 1 рік  -

Користувачу, Адміністрація сайту висилає повідомлення, в якому нагадується, що термін перебування на сайті закінчується, згідно вибраного терміну перебування на сайті Користувачем. Користувач за своїм бажанням, або продовжує термін перебування на Сайті, або його/її анкета анульовується, якщо немає проплати на подальше перебування на сайті. Адміністрація висилає лист-нагадування на початку поточного місяця, але не пізніше як за 3(три) дні до закінчення терміну перебування на сайті, обраного Користувачем.

5. Усвідомлює, що Сайт може містити матеріали, орієнтовані тільки на повнолітніх Користувачів.
6. Зобов'язується використовувати Сайт відповідно до діючих та прийнятими в даній області законами України.
7. На сайті забороняється публікувати e-mail, Skype, ICQ, номер телефону, крім Користувачів сайту, які обрали послуги Срібного Пакету, Золотого Пакету, Платинового Пакету, Королівського Пакету, та інших платних послуг де можуть бути присутні e-mail, Skype, ICQ, номер телефону, та інші контактні дані; на сайті забороняється публікувати та розповсюджувати у будь-якому вигляді текст рекламного характеру, посилання на інші сайти, текст образливого характеру та з використанням ненормативної лексики; текст аморального харакрету, розповсюдження інформації, яка не підтверджуються реальними фактами, наклепи на сайт www.altedating.com, наклепи на Адміністрацію сайту, умисно неправдивий текст, який впливає на репутацію сайту, також забороняється вводити в поля та в інші частини сайту ту інформацію, яка не відповідає відповідному тегу. веде до блокування анкети Користувача до моменту вияснення цього питання з Адміністрацією сайту.

7.1. Перше порушення Правил Сайту lovesvit.com   веде до блокування сторінки Користувача до моменту вияснення цього питання з Адміністрацією сайту.
7.2. Друге порушення Правил Сайту lovesvit.com веде до блокування анкети Користувача на 3 (три) дні.
7.3. Третє порушення Правил Сайту lovesvit.com веде до блокування  Активованої анкети Користувача назавжди, без права відновлення анкети, анкета Користувача, який так і не усвідомив своєї помилки, а саме порушення Правил сайту, заноситься до чорного списку сайту, кошти не повертаються. Це сайт культурного спілкування людей, де панує повага один до одного, повага до Адміністрації Сайту.
7,4 В окремих випадках грубого порушення Правил Сайту altedating.com - адміністрація має повне право на видалення анкети Користувача зі всіма прикріпленими матеріалами, без  права відновлення анкети.

7.5. Злісному Користувачу Сайту, а саме Користувачу, який неодноразово порушував Правила Сайту, анкета якого занесена до чорного списку Сайту за попередньої активації на сайті, Адміністрація має право відмовити в наступній Активації анкети.

8. Зобов'язується не публікувати у відкритому доступі адреси електронної пошти, поштові адреси, номери телефонів, посилання і інші контакти, якщо це не входить у вибраний ним Пакет.

8.1. Коли Ви заповнюєте свою Анкету "Опис про себе" або "З ким я хочу познайомитися", ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ писати цифри цифрами (1,2,3,4,5,6,7,8,9,0), цифри буквами (один,два,три і т.д.) і вписувати знак "+". 
Більш детальну інформацію про себе, Ви описуєте у приватному повідомленні, в цілях захисту Ваших особистих даних.

9. Зобов'язується не публікувати образи, наклепи, нецензурні вирази, порнографічні або інші аморальні матеріали; матеріали, що демонструють або пропагують жорстокість, терор або насильство; матеріали, що ображають людську гідність; а також інші матеріали, що не відповідають закону України.
10. Якщо Користувач сайту lovesvit.com погрожує, шантажує Адміністрацію сайту відсилаючи електронні повідомлення на е-майл сайту, СМС на телефони, які вказані в контактах, викрикує по телефону, ображаючи нецензурними словами Адміністрацію,  анкета такого Користувача блокується, його номер телефону заноситься до чорного списку, кошти не повертаються до вияснення даного питання, між Користувачем сайту і Адміністрацією. Адміністрація сайту виконує оплачені Послуги Користувачів згідно Правил сайту. 

10.1. Порушення цього Правила веде до блокування  Активованої анкети Користувача, без права відновлення, анкета заноситься до чорного списку сайту. Анкета зберігається в чорному списку сайту до закінчення терміну оплаченої Послуги Користувача. 
10.2. Порушення цього Правила веде до блокування  Неактивованої анкети Користувача, без права відновлення.

11. Зобов'язується поводитися на сайті культурно спілкуючись з іншими Користувачами сайту. Після скарг Користувачів сайту, а саме безпідставна і образлива поведінка до іншого Користувача сайту, анкета блокується від 7 до 30 діб, ведеться розслідування адміністрацією сайту, якщо скарги Користувачів підтвердилися анкета блокується, без права відновлення, кошти не повертаються. На цьому сайті серйозні знайомства з повагою однієї людини до іншої.
12 .Зобов'язується не вводити в оману інших Користувачів, а також не переслідувати їх і не докучати їм; не вступати в контакт з іншими Користувачами в разі вчинення ними дій, що явно свідчать про небажання контакту з Користувачем; не займатися звідництвом.

12.1.  Блокується анкета Користувача,  за порушення цього Правила сайту, а саме переселання   контактних даних користувача, який більше не обслуговується на сайті lovesvit.com.

13. Зобов'язується не використовувати без узгодження з Головним Адміністратором, Сайт для залучення уваги інших користувачів до товарів, робіт або послуг, вироблених, реалізованим, виконуються або надаються Користувачем, або іншими особами, не використовувати Сайт для поширення рекламних матеріалів, або матеріалів незаконної пропаганди.
14. Безоплатно передає Головному Адміністратору невиключне право (проста невиключна ліцензія) відтворювати , поширювати , перекладати і переробляти , а також повідомляти матеріали , додані Користувачем на Сайт або передані їм Головному Адміністратору іншим способом , по кабелю , проводам або за допомогою інших аналогічних засобів , таким чином , при якому будь-яка особа може мати доступ до нього в інтерактивному режимі з будь-якого місця і в будь-який час за своїм вибором (право на доведення до загального відома ) , а також дає свою згоду на оприлюднення та подальше використання свого зображення в разі , якщо вона міститься в матеріалах , доданих Користувачем на Сайт або переданих їм Головному Адміністратору іншим способом.
15. Усвідомлює, що матеріали, розміщені ним на Сайті, можуть бути доступні іншим Користувачам мережі Інтернет, за дії яких Головний Адміністратор не несе відповідальності.

15.1. Користувач усвідомлює відповідальність коли дає свій номер телефону, е-майл та інші контакті дані будь-яким способом на сайті lovesvit.com. Головний Адміністратор не несе відповідальності за вхідні дзвінки та інші способи зв'язку до Користувачів, які дали свій номер телефону, е-майл та інші контакті дані будь-яким способом на сайті lovesvit.com.

16. Користувач несе повну відповідальність за будь-який доданий ним матеріал та іншу будь-яку додану (розміщену) інформацію на сайті lovesvit.com.
17. Анкети Користувачів на сайті lovesvit.com з іменем(нсевдонімом) образливого характеру, матом (ненормативною лексикою) і інші непристойні слова, а також з іменем(нсевдонімом) рекламного характеру, телефоном та іншими контактними даними, псевдоніми з прихованим сенсом (номер телефону без однієї цифри та все в тому роді), чи анкети де були використані іменема(нсевдоніми) інших осіб, які не давали згоду на публікацію цих імен(нсевдонімів) теж анульовуються.
18. Анкети Користувачів сайту lovesvit.com без фотографій, неактивовані анкети , коли Користувач сайту не заходив на свою сторінку  6 ( шість) місяців, анкета такого Користувача анульовується.
19. Анкета Активованого Користувача блокується, коли Користувач змінив країну, де він проживає на іншу і не попередив про цю зміну Адміністратора сайту. Анкета блокується до часу вирішення цього питання з Користувачем сайту. Якщо Користувач не виявив бажання пояснити Адміністратору причини зміни країни, міста проживання на інший на протязі 30 днів - анкета його анульовується, ім'я ( псевдонім) заноситься до чорного списку сайту, за хуліганські дії на сайті.
20. Анкета Активованого Користувача блокується, якщо Користувач самовільно змінив свій вік на несумісний з віком реєстрації на сайті (наприклад, при реєстрації Користувач вказав свій вік 59 років, за три місяці перебування на сайті вік було змінено на 75 років). Анкета блокується до часу вирішення данного питання з Користувачем сайту. Якщо Користувач при підтвердженні верифікації сторінки не має бажання змінити свій вік на дійсний – це вважається як введення в оману користувачів сайту, адміністрацію сайту lovesvit.com. Анкета такого користувача блокується, кошти не повертаються.
21. Привітання з одруженням на Сайті lovesvit.com даються за згоди Користувачів.
22. Всі технічні питання по сайту lovesvit.com від Користувачів приймаються на е-майл info@lovesvit.com
23. Безпідставна і образлива поведінка Користувача сайту в адресу Адміністрації сайту, а саме: чоловік/жінка не знайшли собі пари на сайті, або їм ніхто не відписує, Користувач сайту всі свої образи пише в письмовій формі в адресу Адміністрації сайту, розповсюджує неправдиву, образливу інформацію іншим Користувачам сайту, тим самим підриває авторитет Адміністрації, перед іншими Користувачами і заважає іншим чоловікам/жінкам комфортно перебувати на сайті в пошуці своєї Другої Половинки. Таким Користувачам надсилається в письмовій формі попередження, якщо Користувач сайту і надалі не реагує і продовжує свої образливі і зневажливі дії, анкета такого Користувача блокується, без права дальшим користуванням сайтом, кошти не повертаються.
24. Користувач сайту lovesvit.com має право занести в чорний список іншого Користувача, за його бажанням.
25. Якщо Користувач виявив бажання анульовати свою анкету раніше терміну. який він оплатив, анкета за його згодою анульовується, кошти не повертаються.

25.1. Якщо Користувач виявив бажання повернутися знову на сайт, а термін його ще не вийшов, згідно оплачених ним послуг, то на протязі 3 днів Користувач створює нову свою анкету безкоштовно. На 4 (четвертий ) день після видалення анкети Користувача - послуги оплачуються повністю згідно тарифу оплати послуг на час активації анкети.

26. Верифікація введена для поліпшення якості обслуговування Користувачів і доказ того, що вірогідний факт або твердження є істиним. Після успішної верифікації, зауваження,твердження, факт приймається до уваги Адміністрацією сайту і приймаються відповідні дії.

26,1 Щоб направити запит на верифікацію ,Користувачу необхідно прикріпити скан-копію документа, який підтвердить Вашу особу (паспорт, водійське посвідчення або закордонний паспорт), а також власне фото з зазначеним документом в руці на фоні його/її анкети на сайті. Документ повинен бути розгорнутий так, щоб можна було розрізнити ПІБ користувача.Серію і номер сканованого документа можна не сканувати.

27. Анкета анульовується тоді, коли Активований Користувач Сайту надіслав заявку про анульовання анкети зі своєї анкети.
28. Анкета анульовується тоді, коли Неактивований Користувач сайту надіслав заявку про анульовання анкети і е-майл при створенні анкети співпадає з е-майлом, від якого прийшла заявка на анульовання анкети. Якщо е-майли не співпадають, заявка про анульовання анкети не приймається.
29. Контакт центр - по телефону приймаються тільки заявки на активацію анкет і Пакетів, всі інші питання приймаються письмово e-mail: info@lovesvit.com
30. Якщо, Користувач сайту, ніяк не може зайти на свою активовану анкету. Користувач створює нову анкету, термін дії активованої анкети переноситься з недіючої анкети на новостворену анкету Користувачем сайту, згідно оплати послуг, вибраних Користувачем. Недіюча анкета - видаляється зі всіма даними, фото, листуванням з іншими Користувачами сайту Дві Зірки.
31.  Забороняється створювати анкети одруженим чоловіками і заміжнім жінкам.  
32. Якщо анкету Користувача взламано, Користувач зобов'язується змінити свій пароль на більш сильний. 
Якщо, Користувач не змінить пароль при взломаній сторінці, Адміністрація сайту не несе відповідальності за діяння анкети Користувачв, тобто за листування і інші дії.
Якщо взламана анкета Користувача починає порушувати Правила сайту (розсилка спаму, тощо), така анкета блокується.
33.. Якщо  Користувач має бажання видалити анкету, то видаляє свою фотографію зі своєї анкети, за деякий час анкета видалиться автоматично.
34. Перехід з послуги « Активація анкети»  на послугу «Пакети»  відбувається з повною оплатою послуг  вибраного Пакету, на який має бажання перейти Користувач, так як в Пакетах, активація анкети є безкоштовною.

35.Будь-яка Послуга на сайті www.lovesvit.com вважається оплаченою тоді, коли на рахунок банку прийшла повна вартість послуги, незалежно від комісії банку.
Якщо оплачена сума не співпадає з ціною обраної послуги, анкета не активовується на сайті, а така оплата автоматично переводиться на пожертвування сайту, так як  Активація анкети проводиться автоматично згідно наданих цін на послуги знайомства сайту www.lovesvit.com.

36. Після оплати  обраного Пакету, Користувач сайту www.lovesvit.com, самостійно заповнює Шлюбне оголошення, Віп Анкету, які ідуть на модерацію і після модерації, згідно Правил сайту, опубліковуються на сайті www.lovesvit.com.
       36.1 Адміністрація сайту www.lovesvit.com, не несе відповідальності, якщо Користувач оплатив послуги вибраного Пакету і не заповнив самостійно Шлюбне Оголошення, Віп анкету та інших додаткових послуг обраного Пакету.
37. Будь-яка сума, яка вислана на картку ПриватБанку і не співпадає з цінами послуг сайту lovesvit.com (Активація анкети, Пакети Знайомств), розглядається Адміністрацією сайту, як добровільне пожертвування на розвиток структури сайту lovesvit.com. Кошти вислані на самопожертвування - не повертаються.

Головний Адміністратор залишає за собою право:

1. Модифікувати Сайти на свій розсуд.
2. Надавати платні і безкоштовні послуги Користувачам (далі - «Послуги»).
3. Вносити зміни в дану Угоду в односторонньому порядку. Адміністрація сайту lovesvit.com у будь-який час без попередження може вносити зміни в матеріали, послуги та інші дії, які пов'язані з сайтом lovesvit.com..
Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті.
4. Змінювати вартість і види Послуг, терміни їх дії. Повернення коштів, внесених в рахунок оплати Послуг, не передбачений. Переказ коштів від одного Користувача іншому не передбачений.

4.1. Змінювати плату за користуванням сайтом згідно з визначеним рівнем інфляції гривні.

5. Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають умовам даної Угоди, завдають шкоди Головному Адміністратору, або третім особам.
6. Відмовляти в наданні Послуг Користувачам у разі порушення останніми умов цієї Угоди, а також особам, які сплачують Послуги для таких користувачів, які за хуліганські дії були занесені до Чорного списку Сайту. При цьому сума, сплачена за Послуги, не повертається.
7. Використовувати інформацію про Користувача, а також матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті які знаходяться у відкритому доступі, зокрема, в цілях розробки рекламних матеріалів, розміщення матеріалів на сайтах партнерів Головного Адміністратора і в інших цілях.
8. Передавати права, отримані від Користувача за цією Угодою, третім особам з метою виконання цієї Угоди без додаткової згоди Користувача.
9. Подяка (-ки) написані Адміністратору, автоматично переносяться у «Відгуки».
10. «Відгуки» модеруються, щоб не попадали спами на сайт lovesvit.com , нецензурні слова, образи, наклепи.
11. Якщо Користувач виявив бажання анулювати свою анкету зі Сайту  «LoveSvit» раніше сроку оплаченої вибраної послуги, – анкета анульовується з Сайту зі всією інформацією та всіма прикріпленими матеріалами, послуги припиняються, кошти не повертаються. 

11.1. При поновлені Анкети на Сайті  здійснюється повна оплата Послуг  на 4 (четвертий) день, після анульовання анкети, згідно діючого тарифу на даний час.

 
12. Якщо Користувач веде себе агресивно, неадекватно,зневажливо, по-хамськи, вживає нецензурні слова (мати,образи) по відношенню до Адміністрації і інших людей, які зареєстровані на сайті  «LoveSvit», або при спілкуванні на зустрічах, при  скаргах від Користувачів, з якими ця людина спілкувалася і ця інформація підтвердилася – Анкета  на сайті і  анульовується, кошти анульовуються і не повертаються, Послуги припиняються. Анкета заноситься до чорного списку, без права активації на сайті.
13. Адміністратор має право відмовити в наданні Послуг на сайті неадикватному, неврівноваженому Користувачу сайту, який за один день хоче одружитися, чи вийти заміж, веде себе агресивно. Дані  такого Користувача заносяться в чорний список сайту, без права активації (анкета заповнена користувачем, його фотографії і альбом фотографій ним/нею  створений).
14. Адміністрація виконує замовлені послуги Користувача сайту, напротязі 24 годин ( при умові, що Користувач оплатив повну вартість вибраних ним Послуг і вказав правильно своє ім'я (псевдонім)  для активації його анкети на сайті.).
15. Додаткові Послуги, які не входять у вибрані клієнтом Послуги, Адміністрацією не виконуються.
16. Анкета Користувача анульовується після закінчення дії Послуг вибраних Користувача або за власним бажанням.
17. Положення і правила офіційного сайту lovesvit.com  можуть змінюватися,або доповнюватися у будь-який час і набирають чинності з моменту публікації на сайті lovesvit.com
18. Перехід із вищеоплаченої послуги на нижчеоплачену послугу не проводиться. Будь-ласка перед тим, як вибирати певну послугу на сайті - уважно читайте Правила. Адміністрація працює згідно Правил сайту.
19. Якщо Адміністрація сайту виявила, що чоловік/жінка розмістила не свою фотографію на сайті, її анкета блокується до вирішення даного питання. Якщо чоловік/жінка не реагує на звертання Адміністрації на протязі 3 місяців ( при оплаті на 6 місяців, 1 рік, ), на протязі 3 днів (при оплаті на 1 місяць), анкета такого Користувача блокується, дані заносяться в чорний список сайту, кошти не повертаються.
20.  Адміністрація сайту lovesvit.com не обговорює, не веде листування з Користувачем сайту, про особисте життя інших Користувачів сайту.
21. Несерйозні імена,псевдоніми придумані Користувачами при створенні анкети на сайті (наприклад Васька, Петька, Вован, Дівчина на годину, дівчина з вулиці і інші варіанти такого типу), такі анкети видаляються Адміністрацією сайту, так як це сайт для серйозних знайомств і подальшого шлюбу Користувачів сайту.
22. Несерйозні фотографії Користувачів (наприклад хлопець п'є пиво, горілку з компанією, фотографії де немає власника анкети, фото окультного напрямку, фото де не видно обличчя, фотографії спотворені редактором зображень, фотографії непристойного характеру, фотографії (зображення) рекламного характеру (з сайтом, логотипом фірми і так далі), фотографії порнографічного та еротичного характеру, аморальні фотографії, фотографії насильства, фотографії психічно нездорових людей (душевнохворих) і інші зображення в такому роді, - видаляються з сайту Адміністрацією разом зі сторінкою такого Користувача і з всіма прикріпленими матеріалами та інформацією.
23. В обов'язки Адміністрації сайту не входить навчання, вилучення неполадків та ремонт на пристроях (комп'ютер, планшет, смартфон і ін.) на стороні Активованого Користувача сайту. Сайт щоденно проходить тестування на роботоздатність, будь які неполадки вилучаються одразу. Якщо на стороні Активованого Користувача сайт працює несправно, це означає, що неполадки є на стороні Активованого Користувача (комп'ютер, планшет, смартфон і ін.)
24. Жодний функціонал сайту lovesvit.com не міняється до тих пір, поки не буде це ухвалено Адміністрацією сайту. Користувачам сайту надається уповноваження залишати побажання (зауваження) щодо покращення роботи сайту lovesvit.com на e-mail info@lovesvit.com, Якщо зауваження (побажання) Користувача сайту виявиться недоцільним, некоректним, або таке яке заважає працювати сайту в нормальному режимі - вилучається і до уваги Адміністрацією сайту не приймається.
25. При виявлені дій особи, яка проявляє дії кункурента, це підривання авторитету сайту, підривання авторитету Адміністрації Сайту, наклепи. Анкета такого Активованого Користувача сайту блокується, кошти не повертаються, незалежно від терміну перебування на Сайті. Анкета заблокована до закінчення вибраного терміну перебування на Сайті, після закінчення терміну перебування на Сайті, анкета анульовується, без права повторної реєстрації на Сайті і активації анкети.
26. Відповіді на письмове електронне звернення на е-mail info@lovesvit.comm опрацьовується згідно черги.
27. При виникненні конфліктної ситуації між Користувачем Сайту і Адміністрацією Сайту, Адміністрація приступає до розгляду даного питання після верифікації даних Користувача Сайту.
28. Адміністрація Сайту має право відмовити в послугах неадектватним і неврівноваженим людям. Якщо анкета такої людини все ж таки активована, і дана людина продовжує вести себе неадекватно і неврівноважено по відношенню до інших Користувачів Сайту, або до Адміністрації Сайту анкета такої людини блокується, кошти не повертаються.
Це Сайт культурного, врівноваженого спілкування.
29. Якщо з одного разу Користувачем Сайту порушено 3(три) і більше Правил Сайту, анкета такого Користувача блокується назавжди, без відновлення. Кошти не повертаються. Адміністрація Сайту за культурне спілкування між людьми.
30. Якщо Користувач сайту будучи активованим за час перебування на сайті вів себе неадекватно по відношенню до інших людей, до Адміністрації сайту, підривав авторитет сайту в сайті і за межами сайту, розповсюджував неправдиву інформацію, при бажанні повторно активуватися на сайті, Адміністратор сайту залишає за собою право відмовити в наданні послуг такому Користувачеві.

Головний Адміністратор не несе відповідальності:

1. За зміст, достовірність і точність будь-якої інформації та матеріалів, опублікованих Користувачами.
2. За заподіяння шкоди, збитку, втрату інформації або за спричинення будь-яких інших збитків будь-яким особам, які виникли при користуванні Сайтом, в тому числі з використанням мобільних засобів зв'язку та інших засобів телекомунікацій.
3. За порушення Користувачем авторських та інших прав третіх осіб шляхом опублікування будь-якої інформації та матеріалів, невідповідних чинному законодавству (у тому числі авторському), доданих Користувачем на Сайт або переданих їм Головному Адміністратору іншим способом.
4. Користувач, що знаходиться на території України,або за її межами, тобто за кордоном, приймаючи цю Угоду, також висловлює свою згоду з умовами Угоди про надання послуг, Правилами користування сайтом "LoveSvit” ( LoveSvit ).

5. Адміністрація не несе відповідальності за загублені дані Користувача для входу на сайт (пароль, е-майл, ім'я,псевдонім яке Користувач використовував при реєстрації своєї анкети на сайті lovesvit.com)
6. Адміністрація не несе відповідальності за неправильно введений Користувачем -  пароль, е-майл, ім'я,псевдонім - при вході на сайт lovesvit.com
7. Адміністрація не несе відповідальності за Активацію анкети, якщо Користувач оплатив вартість анкети і не вказав (не назвав) свого імені,псевдоніму або е-майлу.
 

Адміністрація Сайту «LoveSvit»  залишає за собою право:                   

1. Модифікувати Сайт на свій розсуд.

2. Надавати платні і безкоштовні послуги Користувачам (далі - «Послуги»).

3. Вносити зміни в дану Партнерську  Угоду в односторонньому порядку.
 
4. Змінювати вартість і види Послуг, терміни їх дії. Будь ласка, уважно прочитайте правила користуванням сайтом  і наданням платних послуг - грошові кошти Користувачу не повертаються у разі переривання платних послуг за розсудом Користувача. Переказ коштів від одного Користувача іншому не передбачений.

5. Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають умовам даної Партнерської Угоди, завдають шкоди Адміністрації.

6. або третім особам.
 
7. Використовувати персональні дані Користувача, а також матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті і що знаходяться у відкритому доступі, зокрема, з метою розробки рекламних матеріалів, розміщення матеріалів на сайтах партнерів Сайту  «LoveSvit» та в інших цілях.

8. Передавати права, отримані від Користувача за цією Угодою, третім особам в цілях виконання цієї Угоди без додаткової згоди Користувача.
 
9. Якщо Користувач сайту «LoveSvit»  порушує Правила, які описані в даній Угоді і не реагує на попередження з боку Адміністрації «LoveSvit» про культурне спілкування з іншими людьми, які зареєстровані  на сайті «LoveSvit» - його Анкета анульовується.
 
10. Адміністрація Сайту lovesvit.com має право відмовити Користувачу сайту, якщо він (вона) веде себе некультурно, з образливою лексикою, погрозами в письмовій формі, або по телефону, в адресу Адміністрації Сайту.
 
11. Адміністрація Сайту lovesvit.com має право відмовити Користувачу сайту, якщо він (вона) веде себе некультурно, з образливою лексикою, погрозами в письмовій формі, або по телефону, в адресу Користувачів Сайту lovesvit.com

12. Адміністрація має право заблокувати анкету Користувача, який вводить (пише), СТОП слова при листуванні, або при заповненні анкети.
13. Адміністрація має право відмовити в наданні послуг конкурентам існуючих на даний час, або тих, які припинили свою діяльність. Які навмисне реєструються на сайті під чужим іменем, щоб підривати авторитет Адміністрації і вводити в оману Користувачів сайту, переманюючи їх до себе. При вияві такої анкети, анкета блокується, кошти не повертаються, анкета заноситься до чорного списку, без права повторної реєстрації на сайті і відновлення анкети.
14. При заблокуванні анкети, ведеться розслідування Адміністрацією заблокованої анкети для вияву порушених Правил сайту.
 

Адміністрація Сайту  «LoveSvit»  не несе відповідальності:

1. За зміст, достовірність і точність матеріалів, опублікованих Користувачами.

 2. За заподіяння шкоди, збитку, втрати інформації або за спричинення будь-яких інших збитків будь-яким особам, які виникли при користуванні сервісом Сайту, у тому числі з використанням мобільних засобів зв'язку і інших засобів телекомунікацій.

3. За порушення Користувачем авторських і інших прав третіх осіб шляхом опублікування матеріалів невідповідних чинному законодавству (у тому числі авторському), доданих Користувачем на Сайт або переданих ним Адміністрації Сайту  «LoveSvit»  іншим способом.
   
4. За термін зустрічі , поведінку під час зустрічі між хлопцем/чоловіком і дівчиною/жінкою, Користувачів Сайту  «LoveSvit». Відповідальність за поведінку між хлопцем/чоловіком і дівчиною/жінкою під час  першої і подальших зустрічей .

4.1. За спілкування Користувачів та будь-які інші види контактування на сайті «LoveSvit» і за межами сайту.

 
 5. Адміністрація сайту  “LoveSvit” не несеу відповідальності за листування, чи спілкування по телефону між хлопцями/чоловіками і дівчатами/жінками, які зареєструвалися на сайті “LoveSvit” для пошуку своєї Другої Половинки.
 
6. Адміністрація сайту  “LoveSvit” не несе відповідальності, коли хлопець/чоловік або дівчина/жінка запросили до себе в гості додому, в готель, в гуртожиток або інший вид зустрічі в певному приміщенні, або на ночліг. Всі наступні наслідки несе та сторона, яка прийняла це рішення.
 
7. Адміністрація Сайту не несе відповідальності перед Користувачами сайту, за їх вибір супутника життя, тобто не несе відповідальності за їх вибір Другої Половинки і за подальше їхнє життя в шлюбі. Кожна людина має право вибору, як і право відповідальності за певні дії в житті, а саме прийняття рішення про шлюб і подальше життя в шлюбі.
 
8. Користувач Сайту   «LoveSvit»  – «знайомства», попереджає особисто про анулювання своєї анкети на Сайті «LoveSvit» - «знайомства». Термін пошуку своєї Другої Половинки, на даному етапі життя, визначає Користувач при обрані певної Послуги, з терміном зазначеним у вибраній ним Послуги.

9. Відповідальність за безпеку отриманих в процесі реєстрації імені, прізвища, псевдоніму, паролю та інших даних несе Користувач. Редакція ніколи не вимагатиме надіслати, або іншим чином передати ім'я, псевдонім, пароль, чи інші особисті дані Користувача.
 Будь-яка подібна вимога є актом шахрайства зі сторони третіх осіб – будьте
 пильними!

10. Адміністрація сайту lovesvit.com за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання, або результатів використання Сайту ,чи його супутніх сервісів.
 

Адміністрацією Сайту «LoveSvit» ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

1. Забороняється вимагання матеріальних коштів на дорогу, інтернет, сплата кредиту і все в тому роді, одних з сторін, потреби особистого характеру. Уразі згоди однієї із сторін надати матеріальну допомогу іншій стороні – Адміністрація не несе відповідальності за рішення певних сторін. Несе відповідальність та сторона, яка добровільно надала допомогу іншій стороні.

2.Забороняється передавати номери телефонів та інші контактні дані, які були взяті для знайомства при подібних поглядах з Сайту  "LoveSvit" - ІНШИМ ЛЮДЯМ, хто самовільно передав телефони  іншим людям, які неактивовані на Сайті "LoveSvit" - Анкета Анульовується, послуги і пошук Другої Половинки припиняються, анкета на сайті lovesvit.com блокується.

3.  Додавати несерйозних фотографіїй Користувачів (наприклад хлопець п'є пиво, горілку з компанією, фотографії де немає власника анкети, фотографії спотворені редактором зображень, фотографії непристойного характеру, фотографії порнографічного та еротичного характеру, аморальні фотографії, фотографії насильства, фотографії психічно нездорових людей (душевнохворих) і інші зображення в такому роді, - видаляються з сайту Адміністрацією разом зі сторінкою такого Користувача і з всіма прикріпленими матеріалами та інформацією.
     
4. Фото оголених хлопців/чоловіків, дівчат/жінок на Сайті lovesvit.com видаляються Адміністрацією. 

Всі права знаходяться під захистом авторських прав згідно Законодавства України.  Жодна частина даної  Угоди, включаючи назву та художнє оформлення, не може перероблятися, перевидаватися, ксерокопіюватися, репродукуватися або множитися яким-небудь іншим способом.

Русский