На сайті я був зареєстрований і активований 1 рік 5 місяців, шукав дівчину своєї мрії...

Undefined
Іван

На сайті я був зареєстрований і активований 1 рік 5 місяців, шукав дівчину своєї мрії, в лідерах побачив нову дівчину і зразу розпочав з нею переписку, так склалося, що мене відправили у відрядження у Київ, і дівчину післала фірма на курси у Київ, трохи переписувалися, почали спілкуватися по телефону і зустрілися в Києві, самі родом зі Львова, а доля нас звела у Києві !!! Разом гуляли по вечірньому Києву, а по приїзді у Львів вирішили одружитися, скоро ми станемо на рушничок щастя. Я вдячний адміністрації сайту Академії Сім’ї «Дві Зірки», що допогли мені зустрітися з моєю другою половинкою.
Коли я переписувався з дівчатами з сайту, мене часто запитували «Чи я вірю, що на сайті знайду свою кохану?», скажу правду – вірив, передивлявся анкети, дивився на нових лідерів, Віпів і як бачите, зараз я вже не один. По натурі я спокійний, і мені важко було на вулиці, чи в іншому місці першому підійти до дівчини, щоб познайомитися, на цьому сайті, я писав перший, бо знав, що якщо і відмовить дівчина, то буде інша, якій я сподобаюся, а вона мені. Дівчата писали до мене і я їм всім вдячний за листи, вони допомагали мені ставати більш відкритим для спілкування.
На сайті, я нікому нічим не зобов’язаний, перекинувся парома фразами, бачив, що людина мені не підходить, переставав спілкуватися, на побачені, розійтися не так просто, із-за пристойності зустрічаєшся і бачиш, як страждає людина, яка не підійшла. На сайті, розійтися набагато простіше. Сайт економив мій час, я міг спілкуватися, коли був вільний.
Я хочу побажати всім хлопцям і дівчатам на сайті зустріти свого супутника життя.

Оценка: 3 (голосов 2)