Чесно кажучи я довго шукав достойну жінку і на сайтах знайомств...

Undefined
Максим

Чесно кажучи я довго шукав достойну жінку і на сайтах знайомств, і в соціальних мережах... З часом зрозумів, що це марна трата часу, яка тянулась немало і небагато - 6 років! І це напевно би продовжувалось ще довго, я вже мовчу як одного разу мене сильно підставила одна особа з одного безкоштовного сайту знайомств, але саме головне, що все позаду і тепер я справді щасливий у шлюбі! І все завдяки тому, що пів року назад я звернувся в Агенцію "Дві Зірки" і поставив собі ціль знайти дружину!

Всім раджу, хто прагне серйозних стосунків,де серйозно ставляться до пошуку другої половинки, і ще всім раджу здорового глузду при пошуці другої половинки, і ставити собі реальні бажання в межах цієї реальності, а не літати в казках, і леліти там щось далеке і нереальне, в інакшому випадку будете до кінця життя в самоті в 4 стінах.

Адміністрація

Коли перечитую Ваші відгуки, шановні і дорогі мої, тепер вже друзі. колись Ви прийшли з відчаєм в очах і невірою в щастя, та з часом. Ви мінялися, бо хотіли змінитися і щастя, і любов прийшли слідом до Вас, а нагорода від життя була зустріч з Вашою Другою Половинкою. Я рада за вас, і бажаю Вам Щастя, Любові, Радості, Мудрості на довгі і щасливі роки подружнього життя. Це плюси в моїй роботі, є і мінуси - є люди, які не мають бажання, хоть трішечки подумати ЧОМУ Я ОДИН чи ОДНА? знайти причину в першу чергу в собі, друга людина - це наше дзеркало, подібне притягнуло подібне.
Я завжди відкрита до спілкування і рада Вам допомогти, було би у Вас бажання рухатися по життю вперід.
Щастя, Любові і Удачі на Життєвому Шляху.

Оценка: 3.5 (голосов 4)