Відвідати цю Анкету   Moderator LoveSvit  Дата створення: середа, 1 квітня, 2015 - 21:11

Як знайти свою другу половинку на LoveSvit

Українська
Як знайти свою другу половинку на LoveSvit id1912367384

 Як знайти свою другу половинку

    Посмішка є ознакою, що з людиною можна будувати відносини. Як знайти свою людину - того чи ту, з ким захочеться жити багато років, прокидатися щоранку, триматися разом за руки і знати, що це тобі найближча людина?

    Перше -

це повірити, що така людина є, що тобі таке диво потрібно і тобі варто таку людину шукати.

    Друге -

почати активний пошук. У цьому ми вам допоможемо. У нас є велика база даних жінок і чоловіків, які можливо вас вже чекають.

    Третє -

шукати того, кого тобі треба, підходящу тобі людину.

 Про це тут і поговоримо. Чи всі жінки і мужчини також, задають собі це питання - за кого вони виходять заміж чи одружуються? Часто здається, що розповідати жінкам (мужчинам) про те, що потрібно включати голову, коли виходиш заміж (одружуєшся) - пуста справа. Поки розповідаєш, жінки (мужчини) слухають, все записують, а потім або закохуються - перестають думати, або виходять заміж (одружуються) зі страху: бо бояться, що цей (ця) чоловік (жінка)- її (його) єдина можливість, а інший (інша)вже її (його) не візьме.
      А коли жінка чи чоловік, бояться, всі розумні міркування з їх голови вилітають. Потім вона (він) виявляється поруч із цим дивним чоловічим (жіночим) створінням, який ніяк не розташований до заробітку, або до ведення домашньої роботи, І тепер думають, - а що ж робити? Придбала (-в) холодильник, а він не працює...Щоб шукати того, кого тобі треба і мати можливість зрозуміти: ось ця людина підходить тобі чи ні, корисно користуватися наступними внутрішніми інструментами.

     Визначтеся, кого Ви шукаєте? Створення образу партнера, визначення власних очікувань - найважливіша справа. Поки у вас всередині не сформувався образ того, кого ви шукаєте, ви можете зустрічатися з десятками людей, але це буде пошук наосліп.

     Щоб дізнатися, що поруч твоя людина, Вам потрібно мати його образ. Якщо ви дбаєте про себе, ви будете шукати людину, яка підходить вам. До людини вас тягне, він рідний, він вам рівня, по життю потрібен, на сім'ю орієнтований: беремо! Що стосується закоханості, то закоханість може вам як допомогти, так і перешкодити у вибудовуванні майбутніх відносин.

     Якщо ви піклуєтеся про те, з ким ви збираєтеся жити, ви задумаєтеся про те, наскільки ви підходите йому. Бути дружиною - це певна, непроста робота. Це означає вміти і бути подругою, коханкою, домогосподаркою, візитною карткою, мамою, помічницею в справах чоловіка ... Про все це корисно задуматися.
    Підказки: як дізнатися, хто з тобою поруч? Дивитися і прикидати - важливо, але сама надійна перевірка ваших фантазій - це перевірка життям.

     Як це зробити? Як дізнатися, хто з тобою поруч? Не менш важливо - знати, що ви запропонуєте натомість. Задумайтеся: от ви знайшли свою людину, ви зустрілися з ним (нею). А чому він повинен зацікавитися вами, що ви можете запропонувати йому натомість? Задумайтеся над цим питанням. Він має мати квартиру чи будинок, машину, вести бізнес чи бути забезпеченим на всі 100%, а що я як жінка дам йому взамін? Я слідкую за собою, я веду здоровий спосіб життя, я лагідна, привітна, я його ЛЮБОВ, що Ви розумієте під словом любов? Я його (її) сприймаю якою вона є (яким він), чи я хочу все зробити, так я вважаю - а це вже егоїзм. Всі ці характеристики мої і його дуже і дуже впливають на вибір партнера по життю. Можна собі нафантазувати Бреда Піта, а чи я Барбі? і так далі і тому подібне. Важка це справа - вибрати партнера по життю, легко всіх у всьому звинуватити. Тільки знаю одне - все відбувається з нашої згоди, так чому ми пізніше так незадоволені своїм життям? Можливо перед тим, як вибирати Одного і Одну на все життя - треба починати з себе, стати таким чи такою, щоб мною гордився чи гордилася моя майбутня дружина чи чоловік.

 

 

Оцінка: 4.8 (голосів 47)
Назад