Відвідати анкету користувача Operator LoveSvit   Operator LoveSvit  Дата створення: середа, 1 квітня, 2015 - 16:18

ВІДНОСИНИ ... пішли ... КУДИ і ЧОМУ?

Назад
Українська
ВІДНОСИНИ ... пішли ... КУДИ і ЧОМУ?

Стосунки можуть вичерпати себе, якщо:... 

1. Ви ототожнюєте себе зі своїм партнером, вважаєте його частиною себе. Справа в тому, що у частини мене не може бути своєї думки і своїх інтересів. Тобто моя рука підкоряється мені або, інакше кажучи, робить те, що я хочу. І поки партнер робить те, що хочеться вам все йде чудово. Коли ж він раптом починає робити щось своє, то тут же отримує по повній програмі. Ніби, куди? Стояти! Ти мій і будь зі мною. Природно, така ваша поведінка веде до зростання невдоволення з боку партнера. Віра в те, що партнера можна переробити під свої бажання деструктивна для відносин. 

2. Відсутні будь-які інтереси, крім партнера та побуту. Випливає з попереднього пункту, коли всі інтереси тільки в партнері. Але, як людина, з якою можна про щось поговорити, ви стаєте все менш цікаві. 

3. Приховують свої "негативні" почуття до партнера. Позитивні почуття приховують менше. Негативні це ті, які не прийнято виражати відкрито: гнів, злість, роздратування. Ланцюжок виглядає так: 

Партнер порушує ваші кордони або робить, щось, що вам не подобається. Ви стримуєте негатив, щоб не образити його, при цьому стримуються і інші почуття. Партнер відчуває погіршення відносин (позитиву то теж стало менше) Тобто начебто подбали про його почуття а реально вийшло навпаки. 

4. Віра в те, що якщо одружувалися, то це назавжди, і вже робити нічого не потрібно, і так все буде добре і ніхто нікуди не дінеться. І, відповідно, можна виглядати в будинку гірше, ніж на вечірці, можна не дотримуватися домовленості, можна робити щось із того, що в дошлюбний період ви б ніколи в житті собі не дозволили. Само собою, спільне проживання викликає спрощення деяких речей, але важливо не спрощувати ті речі, які партнеру важливі. 

5. Вимотуючі ревнощі і віра в те, що партнера можна відвести (мається на увазі, без його волі). І, відповідно, нічого вдіяти для того щоб його утримати ви не в силах. Хоча насправді йде він не тому що його повели. Ідуть тому, що нічого не утримує в старих відносинах. 

Коли ви купуєте нову машину, влаштовуєте ви їй свій персональний краш-тест? Ні, ви здуваєте з неї пилинки, поліруете її, заправляєте найкращим бензином, відвозите на діагностику в сервісний центр. Ви дбаєте про неї, а не випробовуєте

 її на міцність і не перевіряєте, наскільки можна розбавити бензин, щоб вона ще могла заводитися. Так чому ж до іншої людини і відносин з нею ми підходимо інакше?

Міжнародні LoveSvit  Знайомства

Оцінка: 5 (голосів 25)

МИ РОБИМО ВСЕ